Site Kullanım Koşulları

Sayın Ziyaretçi, bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.
Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

Black Star Turizm web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Black Star Turizm ‘in yazılı iznine tabidir.
Black Star Turizm, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu için azami ihtimam göstermekle birlikte Black Star Turizm ‘in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda sarih veya zımni şekilde hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu sebeple ziyaretçilerin; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörlerle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığı veya sitenin güncelliğini yitirmesi halinde dahi Black Star Turizm ‘in hiçbir sorumluluğu yoktur.

Ziyaretçiler sisteme girmeleri ile birlikte, Black Star Turizm tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde dahi Black Star Turizm’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Black Star Turizm tarafından değiştirilebilir. Black Star Turizm web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Black Star Turizm web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. Bu site Black Star Turizm ‘e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Black Star Turizm tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Black Star Turizm ‘i hiç bir şekilde temsil etmemektedir.